Jelek i thurur Mango

4193L

SKU: 87094046

Jelek me kapuç

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jelek me mëngë të rëna në supe, dizajn oversize, me kapuç dhe lidhëse përreth kapuçit. 46% Viskoze, 31% Poliester, 23% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA