Jelek i thurur Mango

2793L

SKU: 87095704

Jelek me detaje florale

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jelek me prerje të shkurtër dhe jakë rrethore, dizajn me detaje florale. 55% Poliester, 45% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA