Jelek i thurur me kopsa Mango

5990L

SKU: 17032887

Jelek me thurje me ngjyra të ndryshme dhe me jakë V

l
m
s
xl
XS
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Jelek i thurur me jakë V, mbyllje me kopsa dhe xhepa dekorues, me tekturë thurjeje me ngjyra të ndryshme. 57% Pambuk, 21% Akrilik, 11% Viskozë, 08% Poliamid, 03% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë