Jelek i thurur me kopsa Mango

5990L

SKU: 17082886

Jelek i thurur me dy tonalitete

l
m
s
xl
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Jelek i thurur me jakë V, mbyllje me kopsa dhe xhepa dekorues, me tekturë thurjeje me dy tonalitete. 80% Pambuk, 09% Poliamid, 08% Viskozë, 03% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë