Jelek i thurur me kuadrata Mango

5243L

SKU: 87046329

Jelek i thurur me kopsa dhe jakë V

l
m
s
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jelek i thurur me kuadrata me dy tonalitete, me jakë V dhe mbyllje me kopsa. 26% Akrilik, 20% Pambuk, 10% Viskoze, 44% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA