Jelek I thurur me vija Mango

3493L

SKU: 87035716

Jelek I thurur me vija në skaje , me kopsa për mbërthim dhe jakë V, me të çara anësore.

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jelek I thurur me vija në skaje , me kopsa për mbërthim dhe jakë V 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA