Jelek lino me kopsa Mango

4193L

SKU: 87097130

Jelek në formë xhakete me jakë V dhe dy xhepa

l
m
s
XS
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Jelek linoje në formë xhakete me jakë V, mbyllje me kopsa dhe me dy xhepa në pjesën përpara. 55% Lino, 45%Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi