Jelek me kopsa Mango

SKU: 87044774

Jelek me kopsa dhe jakë V

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jelek me kopsa në pjesën përpara, me jakë V dhe me dy xhepa anësorë. 51% Fibër sintetike, 49% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M

Përzgjidh masën

m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA