Jelek me printe dhe kopsa Mango

4990L

SKU: 17072021

Jelek me printe florale, me jakë V dhe me kopsa

l
m
s
xl
XS
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Jelek me printe florale shumëngjyrëshe, mbyllje me kopsa në pjesën përpara dhe me jakë V. 98% Pambuk, 02% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë