Jelek me printe Mango

2994L

SKU: 17085773

Jelek me një dizajn të thurur në mes, me disa tonalitete të kombinuara

l
m
s
XS
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Jelek me një dizajn të thurur në mes, me disa tonalitete të kombinuara, me jakë të rrumbullakët dhe prerje e drejtë. 29% Akrilik 28% Poliamid 26% Pambuk 16% Poliestër 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë