Jelek me thurje Mango

7490L

SKU: 17044060

Jelek me thurje me disa tonalitete të kombinuara

l
m
s
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jelek me thurje me disa tonalitete të kombinuara, mbyllje me kopsa dhe jakë të rrumbullakët ,77% Pambuk 23% Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë