Jumpsuit i gjatë Cortefiel

3600L

SKU: 3073181

Jumpsuit i gjatë me mbyllje me kopsa në pjesën e paërparme

l
m
s
xl
Bezhë e errët
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Jumpsuit i gjatë me mbyllje me kopsa në pjesën e paërparme, me jakë V dhe me rrip tek pjesa e belit. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë