Jumpsuit i gjatë me rripa Mango

2495L

SKU: 87078634

Jumpsuit i gjatë e i lirshëm me rripa të hollë dhe lidhëse beli

l
m
s
XS
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jumpsuit i gjatë e i lirshëm me rripa të hollë, jakë V, me lidhëse beli dhe dy xhepa anësorë. 54% VISKOZE, 46% POLIAMID

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA