Jumpsuit i gjatë satini  Mango

5243L

SKU: 87095678

Jumpsuit i gjatë pa mëngë dhe jakë me dy pjesë të kryqëzuara

l
m
s
XS
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jumpsuit i gjatë me prerje të drejtë dhe pa mëngë, dizajn me efekt satini dhe me dy pjesë të mbështjellura rreth qafës. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE, KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi