Jumpsuit i gjatë Women Secret

1947L

SKU: 5549752

Jumpsuit i gjatë me rripa

l
m
s
xl
XS
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jumpsuit i gjatë me rripa dhe jakë V. Dizajn i rehatshëm dhe elegant me një çarje vertikale në këmbë, me detaje gurësh në rripat e supeve dhe me një lidhëse elastike në bel që përshtatet me të gjitha siluetat trupore. 65% Modal, 35% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë