Jumpsuit i shkurtër me printe Mango

4193L

SKU: 87067158

Jumpsuit i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe jakë këmishe

l
m
s
XS
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jumpsuit i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe jakë këmishe. Dizajn me printe mozaik me kontrast ngjyrash, me një zinxhir dhe lidhëse beli. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi