Jumpsuit me frudë Mango

2495L

SKU: 67019404

Jumpsuit treçerekësh me rripa të gjerë dhe jakë katrore me frudë.

l
m
s
XS
bezhe
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jumpsuit treçerekësh-kulotë me print me vija me rripa të gjerë dhe jakë katrore me frudë, me bel të theksuar. 50%Viskoze,43%Poliamide,7%Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë