Jumpsuit me jakë këmishe Mango

4193L

SKU: 87075684

Jumpsuit i gjatë me mëngë treçerekëshe

l
m
s
XS
blu
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jumpsuit i gjatë me mëngë treçerekëshe, dizajn me jakë në formë këmishe, mbyllje me kopsa në pjesën përpara dhe me një lidhëse beli. 97% Pambuk, 03% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA