Jumpsuit me kopsa Mango

2995L

SKU: 67069025

Jumpsuit i gjatë mëngë të shkurtra dhe jakë V

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jumpsuit i gjatë me mëngë të shkurtra dhe jakë V, me lidhëse beli dhe disa kopsa poshtë jakës. 11% Poliester, 89% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë