Jumpsuit me lidhëse beli Mango

5243L

SKU: 87075718

Jumpsuit i gjatë pa mëngë

l
m
s
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jumpsuit i gjatë dhe pa mëngë, prerje i lirshme, dizajn me një lidhëse beli dhe mbyllje me zinxhir në pjesën e pasme. 10% Poliester, 90% Lyocell – Mbushja: 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA