Jumpsuit me printe, Mango

2490L

SKU: 27078636

Jumpsuit me gjatësi deri në kyce, me printe me vija

l
m
s
xl
XS
E zezë print
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Jumpsuit me gjatësi deri në kyce, me printe me vija, me rrip atë trashe dhe jakë V, me lidhëse tek pjesa e belit.64% Poliestër 35% Poliestër e riciklueshme 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë