Jumpsuit me printe, Mango

4990L

SKU: 37010425

Jumpsuit treçerekësh me printe florale dhe jakë V

l
m
s
XS
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Jumpsuit treçerekësh me printe florale dhe jakë V, me rripa dh embyllje me kopsa në pjesën e përparme. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë