Jumpsuit me printe, Mango

5990L

SKU: 37010416

Jumpsuit i gjatë pa mëngë, me printe florale dyngjyrëshe

l
m
s
xl
XS
Portokalli Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Jumpsuit i gjatë pa mëngë, me printe florale dyngjyrëshe, me jakë V dhe rrip tek pjesa e belit.85% Viskozë 15% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë