Jumpsuit me printe Mango

4193L

SKU: 87095665

Jumpsuit i gjatë me jakë këmishe

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jumpsuit i gjatë dhe me mëngë të gjata, jakë në formë këmishe me kopsa në pjesën përpara dhe lidhëse beli; dizajn me printe pikash. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi