Jumpsuit me printe Mango

5243L

SKU: 87055720

Jumpsuit i gjatë pa mëngë dhe me lidhëse beli

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jumpsuit i gjatë me rripa të trashë dhe jakë të mbyllur, dizajn me printe pikash, prerje të lirshme dhe me lidhëse beli. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA