Jumpsuit me printe, Women Secret

2250L

SKU: 5543621

Jumpsuit i shkurtër me printe florale shumëngjyrëshe

l
m
s
XS
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Jumpsuit i shkurtër me printe florale shumëngjyrëshe, me lidhëse në qafë dhe i hapur në pjesën e pasme, me shirit elastik tek pjesa e belit. 100% Viskozw

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë