Jumpsuit i gjatë Mango

5243L

SKU: 87090548

Jumpsuit me lidhëse në bel

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jumpsuit i gjatë me jakë V të kryqëzuar, me strukturë nëë supe, xhepa anësorë dhe lidhëse beli e heqshme. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi