Jumpsuit me rripa, Okaidi

2390L2790L

SKU: 84710474

Jumpsuit pambuku me rripa të hollë dhe dizajn me temina në pjesën e përparme

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Jumpsuit pambuku me rripa të hollë dhe dizajn me temina në pjesën e përparme, me dy xhepa dhe rrip elastik tek pjesa e belit. 50% Pambuk 50% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë