Jumpsuit me rripa, Okaidi

2390L2790L

SKU: 86277317

Jumpsuit i shkurtër pambuku me rripa të hollë dhe printe dyngjyrëshe

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Jumpsuit i shkurtër pambuku me rripa të hollë dhe printe dyngjyrëshe, mbyllje me kopsa në pjesën e përparme dhe me shirit elastik tek pjesa e belit. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë