Jumpsuit-pantallona të shkurtra,Okaidi

1495L1845L

SKU: 59880172

Dekolteja e rrumbullakët me llastik i jep një prekje trendi këtij jumpsuit-shorts me 2 xhepa, ideale për ditët me diell dhe pushime në ajër të hapur. Motive të vogla të printuara gjithëpërfshirëse në pëlhurën e butë.

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Dekolteja e rrumbullakët me llastik i jep një prekje trendi këtij jumpsuit-shorts me 2 xhepa, ideale për ditët me diell dhe pushime në ajër të hapur. Motive të vogla të printuara gjithëpërfshirëse në pëlhurën e butë.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë