Jumpsuit-pantallona të shkurtra,Okaidi

1845L1995L

SKU: 84709091

Komoditeti dhe stili: kjo është ajo që kërkojnë vajzat e vogla dhe ajo që e karakterizon këtë kostum blu xhins. Hapet me kapëse në pjesën e përparme, rrëshqet lehtësisht. Beli është elastik në pjesën e pasme dhe gjithashtu shtrëngohet me një rrip fjongo vetë-lidhëse. 4 xhepa.

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Komoditeti dhe stili: kjo është ajo që kërkojnë vajzat e vogla dhe ajo që e karakterizon këtë kostum blu xhins. Hapet me kapëse në pjesën e përparme, rrëshqet lehtësisht. Beli është elastik në pjesën e pasme dhe gjithashtu shtrëngohet me një rrip fjongo vetë-lidhëse. 4 xhepa. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë