Jumpsuit sateni, Mango

7490L

SKU: 47065859

Jumpsuit sateni me mëngë të gjata

l
m
s
XS
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Jumpsuit sateni me mëngë të gjata, me jakë V dhe shirit elastik tek pjesa e belit. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë