Jumpsuit sportiv Mango

2995L

SKU: 87080521

Jumpsuit i gjatë me rripa të trashë

l
m
s
blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jumpsuit i gjatë sportiv me material elastik, me jakë rrethore dhe me rripa të kryqëzuar pas, dizajn me çarje në shpinë. 25% Elastan, 75% Poliamide

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi