Jumpsuit sportiv Mango

4193L

SKU: 87055656

Jumpsuit i gjatë me rripa të trashë

l
m
s
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Jumpsuit i gjatë sportiv me material elastik, me jakë katrore para e pas dhe me rripa të trashë. 65% Poliester, 35% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA