Kacuç me mace për djem,Obaibi

1990L

SKU: 696706153

Kacuç për djem me maçok,I ngrohtë dhe praktik.Mbrojtje dhe për veshët

18/23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6/12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kacuç për djem me maçok,I ngrohtë dhe praktik.Mbrojtje dhe për veshët ,10% Lesh 14% Poliestër 25% Viskozë 51% Poliamidë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë