Kanatjere bazike, set (2copë) Prenatal

1120L

SKU: 666587

2 kanatjere bazike me përbërje pambuku

2-3 Vjec
3-4 Vjec
5-6 Vjec
7-8 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 kanatjeresh bambuku me dizajne bazike në ngjyrë të bardhë dhe blu. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit