Kanatjere bazike, set (2copë) Prenatal

1490L

SKU: 666583

2 kanatjere pambuku me rripa

2-3 Vjec
3-4 Vjec
5-6 Vjec
7-8 Vjec
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 kanatjeresh pambuku me rripa dhe me një detaj fjongo në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit