Kanatjere e gjerë me rripa Mango

2990L

SKU: 17040189

Kanatjere e gjerë me jakë të drejtë

l
m
s
XS
E bardhe
E kuqerremte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me prerje të gjerë, me rripa të hollë dhe jakë të drejtë. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë