Kanatjere e gjerë me rripa Mango

2990L

SKU: 17030186

Kanatjere e gjerë dhe me prerje të shkurtër e jakë të drejtë

l
m
s
XS
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me prerje të gjerë e të shkurtër, me rripa të hollë dhe jakë të drejtë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë