Kanatjere e shkurtër Mango

1295L

SKU: 87054048

Kanatjere e shkurtër me copë të mbledhur

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere e shkurtër me rripa të hollë, jakë V dhe copë e mbledhur përpara. 72% Viskoze, 28% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA