Kanatjere e shkurtër Mango

2093L

SKU: 87054053

Kanatjere e shkurtër me kuadrata

l
m
s
XS
Lejla pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me kuadrata, prerje e shkurtër me jakë të drejtë dhe rripa të hollë. 100% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA