Kanatjere e shkurtër Mango

2093L

SKU: 87054054

Kanatjere e thurur

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere e thurur me prerje të shkurët dhe jakë rrethore. 46% Viskoze, 31% Poliester, 23% Poliamid 46% Viskoze, 31% Poliester, 23% Poliamide

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA