Kanatjere e shkurtër Activewear Mango

1113L

SKU: 87084024

Kanatjere me kordonë

l
m
s
XS
bezhe
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me prerje të shkurtër, pa mëngë dhe me jakë rrethore. Dizajn me kordonë vertikalë. 8% Elastan, 92% Poliester i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA