Kanatjere e shkurtër Mango

1113L

SKU: 87084041

Kanatjere me jakë të lartë

l
m
s
XS
blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere me prerje të shkurtër, pa mëngë dhe me jakë të lartë. Dizajn me kordonë vertikalë. 62% Poliester, 5% Elastan, 33% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA