Kanatjere e shkurtër Mango

1495L

SKU: 87078255

Kanatjere e shkurtër me rripa të trashë, jakë rrethore

l
m
s
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere e shkurtër me rripa të trashë dhe jakë rrethore, me një shirit elastik me logo përreth bazës dhe me tegela elastik në linja vertikale. 95% Poliamid, 5% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA