Kanatjere e shkurtër me printe Mango

2793L

SKU: 87085718

Kanatjere me prerje të shkurtër dhe pa mëngë

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere pa mëngë, me prerje të shkurtër dhe me zinxhir në shpinë, dizajn me printe florale. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA