Kanatjere e shkurtër me vija Mango

2990L

SKU: 17082503

Kanatjere e shkurtër me rripa të trashë dhe jakë të drejtë

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere me prerje të shkurtër, me rripa të trashë dhe jakë të drejtë; dizajn me vija në linja vertikale. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë