Kanatjere e shkurtër slim-fit Mango

2590L

SKU: 17090179

Kanatjere e shkurtër me rripa të trashë

l
m
s
xl
XS
E bardhe
jeshile
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Kanatjere slim-fit me prerje të shkurtër, me rripa të trashë dhe jakë të drejtë. 72% Viskozë, 28% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë