Kanatjere e shkurtër slim-fit Mango

2990L

SKU: 17050182

Kanatjere e shkurtër me jak të mbyllur rrethore

l
m
s
XS
Blu
E zeze
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere e shkurtër slim-fit me jakë rrethore të mbyllur dhe material elastik. 71% Viskozë, 29% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë