Kanatjere e shkurtër Activewear Mango

1995L

SKU: 87050521

Kanatjere sportive me skaje të valëzuara

l
m
s
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere sportive me prerje të shkurtër, me jakë rrethore dhe rripa të trashë, dizajn me qepje të valëzuara në skaje. 25% Elastan, 75% Poliamide

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi